De DC-4 digitale camera is eenvoudig te monteren op alle Topcon “D”-serie spleetlampen. Ze legt kleuren- en monochrome oogbeelden vast met een scherpe 5 megapixel-chipset, vergelijkbaar met binoculaire observatie. Foto’s en video’s worden eenvoudig gemaakt via de joystick van de spleetlamp. Dankzij het ingebouwde infrarood-snijfilter en de BG-5 infraroodverlichting zijn de Meibom-klieren duidelijk zichtbaar.
Topcon DC-4 Digitale Camera: Haarscherpe Oogbeelden met Geavanceerde Technologie
De Topcon DC-4 digitale camera is dé oplossing voor hoogwaardige oogheelkundige beeldvorming. Deze camera is eenvoudig te monteren op alle Topcon “D”-serie spleetlampen en legt zowel kleuren- als monochrome beelden vast met ongeëvenaarde precisie.
Haarscherpe Beeldkwaliteit met 5 MP CMOS-technologie
Dankzij de 5 megapixel CMOS-chipset levert de DC-4 scherpe opnames die vergelijkbaar zijn met binoculaire observatie. De ingebouwde infrarood-snijfilter verbetert de gevoeligheid van de BG-5 infraroodverlichting, waardoor de Meibom-klieren duidelijk zichtbaar worden voor een nauwkeurige diagnose.
Eenvoudige Bediening & Slimme Opnamefunctie
Geavanceerde Connectiviteit met IMAGEnet 6
De DC-4 integreert naadloos met IMAGEnet 6, de innovatieve databeheersoftware van Topcon. Dit systeem maakt het mogelijk om beelden vast te leggen, op te slaan, te analyseren en te verbeteren, waardoor efficiënte documentatie en patiëntenzorg worden geoptimaliseerd.
Upgrade uw praktijk met de Topcon DC-4 en ervaar precisie in oogheelkundige beeldvorming.